مجله اینترنتی رمز موفقیت

۶ دلیلی که نشان میدهد شما هم اکنون شخص موفقی هستید

آیا هیچگاه احساس کرده اید که شما می توانستید هر کاری که میخواهید انجام دهید ولی به نوعی همیشه موانعی سر راهتان وجود داشت؟ آیا هیچگاه از خود پرسیده اید که چه زمانی شخص موفقی خواهید بود؟ آیا هیچگاه از سالها انتظار و تلاش سخت و نرسیدن به موفقیت رویایی خود خسته شده اید؟ برای همه کسانی که رویای موفقیت در سر دارند و فکر میکنند شخص موفقی نیستند خبر خوبی هست. خبر این است که شما هم اکنون شخص موفقی هستید. شما فقط بایستی به آن باور داشته باشید. اما این باور سخت ترین چیز در جهان است. بنابراین در اینجا شش دلیل قوی و حقیقی را بیان میکنم که ثابت میکند شما هم اکنون شخص موفقی هستید حتی اگر این احساس را نداشته باشید.

۱ . شما وقت کافی دارید.

اکثر کسانی که میخواهند کسب و کار خودشان را راه اندازی کنند بهانه می آورند که بعد از انجام کار روزانه وقت کافی برای این کار ندارند.

اجازه بدهید مستقیماً از شما یک سوال بپرسم. “من میدانم که شما وقت کافی ندارید، پس برای چه چیزی وقت دارید؟ شما همواره برای کارهایی که نمی خواهید یا دوست ندارید انجام دهید وقت پیدا میکنید. پس آیا برای کارهایی که میخواهید و دوست دارید انجام دهید وقت پیدا نمیکنید؟” این موضوعی است که باعث میشود اکثر مردم قربانی بهانه های خودشان شوند. آنها برده راحت طلبی خود هستند.

خیلی مشکل نیست که برای کاری که دوست دارید حداقل یک ساعت در روز وقت پیدا کنید. آیا فاصله زیادی با محل کارتان دارید؟ در بین راه به یک فایل صوتی در زمینه علاقه مندی تان گوش کنید. پانزده دقیقه زودتر بیدار شوید. خریدهایتان را آنلاین انجام دهید و در وقتتان صرفه جویی کرده و آن را به کار روی علایق تان اختصاص دهید. با مطالعه در مورد زندگی ایده ال خود اطلاعات کسب کنید، حتی وقتیکه در صفی ایستاده اید یا وقت آزادی در خلال کار روزانه تان دارید. پانزده دقیقه کمتر تلویزیون تماشا کنید و حداقل ده دقیقه روزنامه بخوانید.

اگر پنج دقیقه از هر نیم ساعت وقتی که برای کارهای روزانه صرف میکنید را صرفه جویی کنید آنوقت یک ساعت وقت مورد نظر را پیدا میکنید. اوقات خالی را پیدا کنید و از آن استفاده کنید. علاوه بر این شما در هر سنی که باشید وقت کافی برای شروع کسب و کارتان دارید. مردم در سنین مختلف این کار را کرده اند. اگر آنها توانستند، پس شما هم میتوانید.

۲ . شما توانایی فکر کردن و آموختن را دارید.

درباره همه امکاناتی که هم اکنون از آنها لذت می برید بیاندیشید. چه کسانی آنها را اختراع کردند؟ آیا توسط کسانی که فکر میکردند موفق نیستند اختراع شدند؟

آنها توسط کسانی اختراع شدند که فکر کردند شخص موفقی هستند و با داشتن توانایی فکر کردن و آموختن قبل از آنکه به موفقیت برسند سرسختانه روی ایده شان کار کرده تا آنرا اختراع کردند و به مزیت این تواناییهایشان بود که ما اکنون از همه این امکانات در زندگی مان لذت می بریم. پس ما کی میخواهیم از این مزیتها استفاده کنیم؟

تعداد خیلی کمی از مردم در این جهان بطور ثابت فکر میکنند و در تمام طول عمرشان مشغول آموختن هستند. خود را به مطالعه دائم عادت دهید زیرا بزرگترین رهبران بزرگترین مطالعه کنندگان هستند. بیاندیشید که چگونه می توانید با کمک قدرتها و مهارتهایتان به دیگران نفع برسانید. زیرا فقط وقتی که فکر میکنیم، میتوانیم آنرا به واقعیت تبدیل کنیم.

۳ . شما نیازی به پول ندارید.

بله، شما حتماً به پول نیاز دارید ولی تکیه تنها به پول جهت موفق بودن و آوردن این بهانه که پول ندارم شما را به جایی نمی رساند. بیشتر مردم هیچ تجربه ای در مورد شروع یک کسب و کار ندارند و شکایت میکنند که کسی به آنها هزاران دلار برای شروع کسب و کارشان نمی دهد. چطور کسی میتواند به شما اعتماد کند وقتی که شما را در حال تلاش و کار روی ایده تان نمی بیند؟ بجای این، با پول کمتر در مقیاس کوچکتر شروع کنید که اگر آنرا از دست دادید هزینه سنگینی به شما تحمیل نشود. اگر کسب و کارتان نیاز به سرمایه بالایی دارد، با کسی که در آن کار است همکاری کنید و سپس به آرامی مهارتهای لازم را بدست آورید.

فقط با برداشتن گامهای کوچک در هر روز در جهت رویاهایتان شما یک کسب و کار موفق خلق میکنید. و وقتی که در آن حرفه به استادی رسیدید به آسانی میتوانید منابع مالی برای کسب و کارتان بیابید.

۴ . شما منابعش را دارید.

بهانه دیگری که مردم می آورند این است که آنها دانش و روابط کافی ندارند که باعث توقف و عدم پیشرفت شان می شود.

وقتیکه بدنیا آمدید چیزی نمی دانستید ولی همه چیز را آموختید. بنابراین این طرز فکر بچگانه را کنار بگذارید و بیرون رفته شروع به ملاقات با متخصصین نموده و در همایشهای مختلف شرکت کنید.

اینترنت پر از اطلاعات مورد نیاز شما است. و اگر هنوز به نتیجه مورد نظرتان نرسیدید، یک مشاور مجازی یا واقعی پیدا کنید و از او یاد بگیرید. حتی اگر او را نمی شناسید، مودبانه درخواست کنید که تحت تاثیرش قرار گرفتید و میخواهید یاد بگیرید که او چگونه و چطور کار میکند. هیچ شخص باصفتی جواب نه به درخواست تان نمی دهد. در بدترین حالت، آنها توصیه هایی به شما میکنند که خوشایند شما نیست با این حال چیزی برای یاد گرفتن دارد.

شما همچنین میتوانید برای انجام کارهای پیچیده، کسانی را استخدام کنید.

۵ . شما در جامعه ای مدرن زندگی میکنید.

شما در جامعه ای زندگی میکنید که اکثر مردم از اینترنت استفاده میکنند، و به امکانات اولیه رفاهی مدرن دسترسی دارند و در آرزوی امتحان چیزهای جدید در هر روز از زندگی شان هستند.

تقریباً همه چیزهایی که چند سال پیش مردم خودشان عادت به انجام آن داشتند اکنون به بیرون می سپارند. روش خلاقانه ای بیابید که با جدیدترین راه حل که در وقت و پول مردم صرفه جویی می کند به مردم کمک کند. همچنین ببینید آیا میتوانید هم پول درآورید هم دیگران را خوشحال کنید. این برای شما یک مزیت است و نگذارید به هدر رود. اگر گیر افتادید دلیل شماره دو را دوباره مرور کنید.

۶ . شما دارید این مطلب را می خوانید.

آری شما موفق هستید چون در حال مطالعه این مطلب هستید. شما پنج دلیل بالا که نشانه های موفق بودن شما هست را خواندید و این شش دلیل اهمیت برابری دارند زیرا هرکسی نیاز به انگیزه دارد و وقتیکه انگیزه پیدا کردید، به شما کمک میکند که از پس هر مانعی در زندگی تان برآیید و کمک میکند که دست به هرعملی که میخواهید بزنید.

تلاش کوچکی کردم که با مطالعه این مطالب به شما انگیزه دهم. همه کس این پاره نصیحت ها را نمی خواند ولی کسانی که خواندند، مطمئن هستم بعد از مطالعه این مطلب شروع به تفکر در مورد موفق بودن خود میکنند و این چیزیست که در این دنیا بیشتر به آن نیاز داریم.

ما نیازمند مردم بیشتری هستیم که فکر میکنند هم اکنون آدم موفقی هستند. اینک از جدی بودن بیش از حد دست بردارید و بیرون رفته دست به عمل بزنید. شما هم اینک موفق هستید. مشکل این است که هیچکس تاکنون این موضوع را به شما نگفته است. این اقبال شماست که من به شما میگویم شما هم اکنون شخص موفقی هستید.

سبز باشید و آینده روشنی داشته باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.